Hakkımızda

Biz Kimiz
Gun-Pa Gündüz Pazarlama Bilişim Hizmetleri Online Sanal Mağazacılık Bünyesinde kurulan www.avantarz.com binlerce seçkin markaların ürünlerini %60 varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Gun-Pa Gündüz Pazarlama Bilişim Hizmetleri Online Sanal Mağazacılık güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Zamanında teslim
Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.
Tek sepet, tek kargo ücreti
İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.
İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*
* İade etmek istediğiniz ürünün kozmetik ürünlerde jelatini ya da ambalajı açılmamış, diğer ürünlerimizde ise kullanılmamış olması gerekmektedir.

GUN-PA® Gündüz Pazarlama Bilişim Hizmetleri Online Sanal Mağazacılık. Yeni Mahalle, Şanlı Urfa Cad. no 12 / 13 Koser İş Merkezi Kat 3 KIZILTEPE/MARDİN
Müsteri hizmetleri: 0850 305 85 81 Tel :0552 302 67 40, whatsap 0552 302 67 40